Dotace

Dotace 2017

V roce 2016 jsme zažádali Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy o poskytnutí dotace, kterou jsme 1.6.2017 obdrželi.

Název programu: PROGRAM VIII. - Organizace sportu ve sportovních klubech
Název projektu: Rozvoj a podpora sportovní činnosti mladších hasičů v požárním sportu
Evid. č. projektu: SPORT-VIII-1583/2017
Učel dotatace: Podpora sportovních klubů, tělovýchovných a tělocvičných jednot při pravidelné všeobecné, sportovní, organizační a obsahové činnosti. Jedná se o zabezpečení sportovní, pohybové, tělovýchovné činnosti dětí a mládeže.

Lhůta použití dotace: Náklady roku 2017 vzniklé od 1.1.2017
Celkové náklady projektu: 180 686Kč
Celkový rozpočet dotace: 41 000Kč

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.