Soutěže 2018

Termíny soutěží 2018

   

BP

Postupové

JL

FNC

PKL

EXČR

Ostatní

so

ne

5.5.

6.5.

     

Dalešice

Myštěves

Smidary

 

Nová Ves

so

ne

12.5.

13.5. 

Dlouhá Lhota

 

Krásná Ves

Krásná Ves

Svijany

   

so

ne

19.5.

20.5. 

   

Kosmonosy

Radimovice

Škodějov

Cetenov

   

so

ne

26.5.

27.5. 

 

okres Židněves

Mříčná

Libuň

       

so

ne

2.6.

3.6. 

 

okrsek Dobšín

 

Jeřmanice

Jeřmanice

   

so

ne

9.6.

10.6. 

a

Kosmonosy-děti

 

Sychrov

Velké Hamry

Příšovice

   

so

ne

16.6.

17.6. 

Chotětov

 

a

Velké Hamry 

Frýdštejn

 

Moravany

Zderaz

?netradiční Dobšín?

pa

so

ne

22.6.

23.6.

24.6. 

     

Vesec pod Kozákovem 



 

Stará Říše

Radílkov

Noční Bakov

so

ne

30.6.

1.7.

           

Kapka

so

ne

7.7.

8.7.

     

Raspenava

Košťálov

Velké Hoštice

Olšovec

 

so

ne

14.7.

15.7. 

             

so

ne

21.7.

22.7. 

       

Podmoklice

Brodeslavy

Zahořelice

 

so

ne

28.7.

29.7.

       

Nová Ves u Chr.

Letohrad-Orlice

Kunčice

 

so

ne

4.8.

5.8.

             

so

ne

11.8.

12.8.

       

Jílové u Držkova

Chotěmice

Chlum

HODGEPODGE BECHOV

so

ne

18.8.

19.8.

Sukorady

 

Huť

Dneboh

Roudný

     

so

ne

25.8.

26.8.

Bakov nad Jizerou

   

Kosořice

     

so

ne

1.9.

2.9.

         

Petrovice

Myštěves

 

so

ne

8.9.

9.9.

Březno

 

a

Jirkov

       

so

ne

15.9.

16.9.

Kosořice

 

Borovice

Košťálov

       

so

ne

22.9.

23.9.

Chotětov-děti+vyhlášení

 

Benešov u Semil

       

so

ne

29.9.

30.9.

       

Ploukonice

 

???Plazy 60m???

so

27.10.

Dlouhá Lhota - vyhlášení            

Výsledky soutěží 2018

Datum

Název soutěže

Kategorie

Disciplína

Čas  

Umístění

 5.5. FNC - Dalešice ženy  útok sklop 22,61s (TR) 5. místo
    muži sport  útok 2B sklop  18,27s (TR)  7. místo 
    muži PS12  útok 2B sklop  26,34s  9. místo 
           
12.5. BP - Dlouhá Lhota muži útok 24,66s 1. místo
    ženy útok 25,30s (TR) 2. místo
    mladší děti útok 40,75s 8. místo
    starší děti útok 26,39s 2. místo
  JL - Krásná Ves muži útok sklop 19,42s (TR) 9. místo
  FNC - Krásná Ves muži sport útok 2B sklop 18,01s (TR) 6. místo
    muži PS12 útok 2B sklop 21,87s 4. místo
           
19.5. FNC - Škodějov muži sport útok 2B sklop 16,21s (TR) 4. místo
    muži PS12 útok 2B sklop 23,18s 8. místo
2.6. Okrsek - Dobšín muži štafeta 80m 57,54s 2. místo
      útok 2B široké sklop 18,31s 1. místo
      celkově   1. místo
    ženy útok široké sklop 23,99s 1. místo
    mladší děti A útok sklop 21,17s 1. místo
    mladší děti B útok sklop 28,35s 3. místo
    starší děti útok sklop  26,19s  2. místo 
           
2.6. FNC - Jeřmanice muži sport útok 2B sklop NP  
    muži PS12 útok 2B sklop NP  
10.6. BP - Kosmonosy mladší děti A útok 26,96s 1. místo
    mladší děti B útok NP  
    starší děti útok 23,77s (TR) 1. místo
           
  FNC - Velké Hamry muži sport útok 2B sklop 17,33s 10. místo
    muži PS12 útok 2B sklop 21,90s 5. místo
    ženy útok 2B sklop 31,66s 8. místo
           
16.6. BP - Chotětov muži útok 26,00s 2. místo
    ženy útok 30,23s 4. místo 
    mladší děti A útok 25,83s 1. místo 
    mladší děti B útok 53,06s 15. místo 
    starší děti útok 22,35s (TR) 1. místo 
           
16.6. Netradiční Dobšín Děti A (starší)   75,07s 1. místo
    Děti B (mladší)   106,32s 3. místo
    Ženy   74,52s 1. místo
           
16.6.  FNC - Frýdštejn muži sport útok 2B sklop 17,07s 7. místo
    muži PS12 útok 2B sklop 22,02s 6. místo
22.6.  FNC - Vesec p. K. muži sport útok 2B sklop 18,09s 10. místo
    muži PS12 útok 2B sklop 24,30s 9. místo
    ženy útok 31,24s 7. místo
           
30.6. Vlčopolská kapka muži štafeta   4. místo
    muži útok   5. místo
7.7. FNC - Raspenava muži sport útok 2B sklop 17,42s 8. místo
    muži PS12 útok 2B sklop 24,35s 11. místo

TR - týmový rekord

 

Novinky

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.