Soutěže 2019

Výsledky soutěží 2019

Datum

Název soutěže

Kategorie

Disciplína

Čas  

Umístění

 4.5. Nová Ves u Bakova ženy  útok 31,82s 5. místo
    muži útok 2B  25,79s  5. místo 
    mladší děti  útok 1 43,66s   
      útok 2 30,41s 1. místo 
    starší děti útok 1 25,02s  
      útok 2  26,49s  1. místo 
11.5. BP - Dlouhá Lhota muži A útok 33,43s 6. místo
    muži B útok 49,75s 17. místo
    ženy útok 30,94s 2. místo
    mladší děti A útok 39,02s 2. místo
    mladší děti B útok 31,57s 1. místo
    starší děti útok 26,29s 1. místo
18.5. JL - Kosmonosy muži útok sklop 19,97s 16. místo
           
25.5. BP - Bechov muži A útok 26,17s 4. místo
    muži B útok 59,18s 14. místo
    ženy útok NP  
    přípravka útok 57,90s 5. místo
    mladší děti A útok 27,34s 1. místo
    mladší děti B útok 30,06s 3. místo
    starší děti útok 30,27s 2. místo
           
1.6. Okres - Kochánky Ondřej Žáček 100m 19,86s 8. místo
    Milan Žáček 100m 19,87s 9. místo
    Tadeáš Odstrčilík 100m 22,19s 14. místo
    Aleš Lorenc 100m 23,51s 17. místo
    Tomáš Tauchman 100m 23,76s 18. místo
    Aleš Pitro 100m 24,85s 23. místo
           
    muži celkem 100m  134,04s 3. místo
           
    muži  štafeta 67,93s 3. místo
           
    muži útok 38,56s  
    muži útok 33,97s 3. místo
           
    muži celkově    2. místo 
           
8.6. JL - Sychrov muži útok sklop 19,71s 16. místo
           
9.6. BP - Kosmonosy přípravka útok 35,32s 4. místo
    mladší děti A útok 30,71s 6. místo
    mladší děti B útok 29,81s 5. místo
    starší děti útok 23,05s 1. místo
15.6.2019 Netradiční Dobšín muži     5. místo
    ženy     2. místo
    mladší děti A     2. místo
    mladší děti B     1. místo
    starší děti      1. místo
           
16.6. BP - Chotětov muži A útok 44,18s 12. místo
    ženy útok 30,74s 2. místo
    přípravka útok 63,34s 5. místo
    mladší děti A útok 44,51s 6. místo
    mladší děti B útok 40,11s 2. místo
    starší děti útok 23,76s 2. místo

Termíny soutěží 2019

   

BP

Postupové

JL

FNC

PKL

EXČR

Ostatní

so

ne

4.5.

5.5.

           

Nová Ves

so

ne

11.5.

12.5. 

Dlouhá Lhota

 

Krásná Ves (14:00)

Velké Hamry (14:00) 

Krásná Ves

 

   

so

ne

18.5.

19.5. 

   

Kosmonosy (10:00)

Radimovice (10:00)

Škodějov

 

   

so

ne

25.5.

26.5. 

Bechov

 

Mříčná (14:00)

Libuň (10:00) 

       

so

ne

1.6.

2.6. 

 

Okres

 

Jeřmanice

 

   

so

ne

8.6.

9.6. 

a

Kosmonosy (D)

 

Sychrov (10:00)

Velké Hamry

 

     

so

ne

15.6.

16.6. 

a

Chotětov

   

Frýdštejn

 

Zderaz

Moravany 

Dobšín

so

ne

21.6.

22.6.

23.6. 

     

Vesec

a

a

 

a

Stará Říše

Krasonice 

Kraj junioři

Kraj junioři

Kraj junioři 

so

ne

29.6.

30.6.

   

Dubenec (14:30)

 

     

Noční soutěž Bakov

a

so

ne

6.7.

7.7.

     

Raspenava

 

Plumlov

Radíkov 

 

so

ne

13.7.

14.7. 

         

Petrovice

Olšovec 

 

so

ne

20.7.

21.7. 

   

Borovice (10:00)

 

       

so

ne

27.7.

28.7.

         

Letohrad-Kunčice

Letohrad-Orlice 

 

so

ne

3.8.

4.8.

           

???HODGEPODGE???

so

ne

10.8.

11.8.

     

Dalešice

 

Zahorčice

Chlum

 

so

ne

17.8.

18.8.

Sukorady

 

Jirkov (10:00)

Dneboh (10:00) 

Roudný

 

     

so

ne

24.8.

25.8.

Bakov

   

Kosořice 

 

 

Myštěves 

Pšánky

 

so

ne

31.8.

1.9.

             

so

ne

7.9.

8.9.

Březno

 

           

so

ne

14.9.

15.9.

Kosořice

 

Huť (10:00)

Košťálov (10:00)

       

so

ne

21.9.

22.9.

Chotětov (D)

 

Benešov (10:00)

Malá Skála (10:00) 

       

so

ne

28.9.

29.9.

           

 

so

27.10.

             

8.11.

    Vyhlášení        

Novinky

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.