Soutěže 2020

Výsledky soutěží 2020

Datum

Název soutěže

Kategorie

Disciplína

Čas  

Umístění

 27.6. Bakov nad Jizerou - noční muži útok 2B 42,82s 10. místo
           
1.8. Bechov - Hodgepodge muži los 41,41s 1. místo
    ženy los 53,72s 2. místo
8.8. JL - Břehy muži 3B sklop 26,69s 15. místo
           
15.8. JL - Košťálov muži 3B sklop 18,98s (TR) 9. místo
           
29.8. Bakov nad Jizerou muži 3B 42,92s 7. místo
           
5.9. Chotětov mladší děti A     5. místo 
    mladší děti B     6. místo 
    starší děti     1. místo
           
5.9. JL - Jirkov muži 3B sklop NP  
    ženy sklop NP  
6.9. JL - Dneboh muži 3B sklop 19,10s 11. místo
    ženy sklop   11. místo
12.9. Pilínkov mladší A sklop 20,96s (TR) 1. místo
    mladší B sklop 26,87s 5. místo
    starší sklop 17,87s (TR) 1. místo
           
13.9. JL - Radimovice muži 3B sklop 18,94s (TR) 13. místo
    ženy sklop 26,76s 12. místo 
19.9. JL - Malá Skála muži 3B sklop 20,90s 12. místo
    ženy sklop 18,98s 8. místo
20.9. JL - Kosmonosy muži 3B sklop 24,06s 22. místo
    ženy sklop 21,58s 12. místo

TR - týmový rekord

Termíny soutěží 2020

 

 

BP

Jizerská liga

PKL

Ostatní

Extraliga

FNC

VČHL

so 2.5.       Nová Ves      
ne 3.5.              
pa 8.5.       Okrsek      
so 9.5.           Krásná Ves  
ne 10.5.              
so 16.5.           Škodějov Roh. Bělá 10:00
ne 17.5.              
so 23.5.             Trnov 13:00
ne 24.5.             Čeperka 10:00
so 30.5.       Okres     Roudnice 10:00
ne 31.5.              
so 6.6.       Dobšín netradiční   Jeřmanice H. Třešňovec 10:00
ne 7.6.             Bystřec 10:00
so 13.6. Bechov       Moravany Velké Hamry  
ne 14.6.         Zderaz    
so 20.6.       Bousov exhibice děti   Frýdštejn Nepomuky 10:00
ne 21.6.              
26.6.           Vesec p/K  
so 27.6.      

Bítouchovské nasávání
Bakov noční
Kapka

Petrovice    
ne 28.6.         Krasonice    
so 4.7.     Podmoklice   Plumlov    
ne 5.7.         Radíkov    
so 11.7.   Dubenec       Raspenava Dubenec
ne 12.7.             Velichovky 10:00
so 18.7.              
ne 19.7.              
so 25.7.         Orlice   Orlice
ne 26.7.         Kunčice   Kunčice
so 1.8.     Nová Ves u Chrastavy HODGEPODGE      
ne 2.8.              
so 8.8.   Břehy          
ne 9.8.              
so 15.8.   Košťálov  Jílové u Držkova   Prchalov Dalešice  
ne 16.8.         Olšovec    
so 22.8.         Pšánky Bukovno Pšánky
ne 23.8.         Myštěves   Myštěves
so 29.8. Bakov   Karlinky        
ne 30.8.              
so 5.9. Chotětov Jirkov 10:00   Dolní Bousov (odpo)     Rokytno 10:00
ne 6.9.   Dneboh 10:00          
so 12.9. ?Kosořice?     Pilínkov      
ne 13.9.   Radimovice 10:00          
so 19.9. ?Chotětov děti? Malá Skála 13:30          
ne 20.9.   Kosmonosy 10:00          
so 26.9.   Benešov u Semil 10:00   Plazy - ZRUŠENO      
ne 27.9.     Ploukonice        
so 3.10.              
ne 4.10.              
so 10.10.       Branný závod plamen      
ne 11.10.              
so 17.10.              
ne 18.10.              
so 24.10. Vyhlášení - ZRUŠENO   Košťálov vyhlášení        
ne 25.10.              
so 6.11.   Vyhlášení          
ne 7.11.             Vyhlášení

Novinky

Panely

Panely se dají zobrazit pouze v určitých šablonách, které si zvolíte v administraci, úpravu panelu najdete v "pokročilém nastavení", do něhož se přepnete pomocí odkazu nacházejícího se v pravém horním rohu administrace, poté nabídka "Panely" v horní liště odkazů.